צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  אישפוזית

  למה אישפוזית?

  אישפוזית הצורך הפיזי המתמיד של מכור לשימוש בסמים יפסק אך ורק כאשר הוא יהיה מטופל במסגרת מקצועית, בה אנשי המקצוע יתמכו ויעזרו לו וייקלו עליו. משפחות רבות מספרות וכמו כן אנחנו עם שנים של ניסיון בעבודה,

  נעיד, שאין סבל יותר גרוע מנרקומן משתמש בבית, זה מלווה בצעקות, המון בושה, המון עצבים, המון אכזבה, לעתים גם פגיעה פיזית. לכן הצורך אשפוז מכור לגמילה מסמים או מאלכוהול הוא הכרחי.

  אישפוזית כאשר מנסה נרקומן להיגמל בבית, ברוב המקרים זה ייגמר בשימוש חוזר לאחר כמה ימים. זה קורה, מכיוון שלמשפחה, קרובים או חברים אין את הידע, הניסיון או את היכולת לעזור, גם מבחינה מקצועית כמובן וגם מסיבה שישנה מעורבות רגשית גדולה, תמיד יהיה קושי גדול מבחינה רגשית לעבור את התקופה הקשה הזאת עם אדם קרוב אליכם, מכור, בתהליך גמילה בבית.

  אישפוזית לכן, כמו כל מחלה שמטופלת על ידי רופא או במסגרת אשפוז בבתי חולים, גם מחלת ההתמכרות חייבת להיות מטופלת על ידי אנשי מקצוע, עם ידע וניסיון. אנו ממליצים לכם, לא לקחת סיכונים, לא לשחק עם הבריאות והחיים שלכם וקרובים שלכם, אלה פשוט להתקשר אלינו, ולבקש עזרה מקצועית, מכאן והלאה אנחנו נדאג לכל הסידורים ולכל הצרכים הטיפוליים.

  הטיפול שלנו

  מבוסס על שיטה טיפולית מאוד אפקטיבית זהו בעצם טיפול שנעשה באופן רציף ללא הפסקות מצד אחד ועל שיטות קוגניטיביות התנהגותיות דינמיות מצד שני. הצורך הראשוני שלנו מהרגע שהמטופל מגיעה אלינו, זה לזהות את מצבו הפיזי ועד כמה הוא קשה. יחד עם זאת, לעשות הערכה ראשונית לגבי מצבו הנפשי של המטופל, נציין ונאמר שזיהוי ובעצם אבחון מדויק ניתן לעשות רק לאחר תקופה מסוימת בו המטופל נמצא תחת השגחה של פסיכיאטר, רק רופא פסיכיאטר מומחה רשאי לתת אבחון קליני לגבי מצבו של מטופל.

  לאחר שאובחן, המטופל מקבל טיפול תרופתי על מנת להקל על תסמונת הגמילה של הגוף, אישפוזית באמור זהו תהליך לא פשוט עבור מטופל, של קבלת טיפול פסיכולוגי, הניתן על ידי הצוות של המקום שמורכב מעובד סוציאלי, מדריכים, רופא.

  הכלים העיקריים בטיפול

  מורכבים מכמה דברים, אך הכלי המשמעותי ביותר זהו הניסיון של כל אנשי הצוות. מחלת התמכרות היא מחלה מאוד מורכבת, מחלה מאוד קשה, שאותה גם המכור עצמו, לא מכיר עד סוף, לפחות לא אלה שבתחילת הדרך. לכן, להתמודד עם מחלה זו, שרובה היא מחלה נפשית-קוגנטיבית חייבים להכיר אותה, את כל הרבדים שלה, לכן, ניסיון של הצוות והתמחות שלו בהתמכרויות זהו המפתח להצלחה בעבודת המרכז שלנו.

  שתף את המוצר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים