צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  איך להיגמל מכדורי שינה

  כדורי שינה הם פתרון לאנשים רבים שסובלים מבעיות שינה לאורך חייהם. הם פונים לתרופות הרגעה שמשמשות אותם בדרך כלל לטווח קצר. כדורי השינה ניתנים על ידי רופא מקצועי, שמאבחן את התופעה שאתם מתמודדים איתה והם למעשה קובעים את המינון הראשוני. ככל שתמשיכו להשתמש בכדורי השינה, כך עם הזמן תפתחו התמכרות ותלותיות בכדורים. איך להיגמל מכדורי שינה? יש לא מעט אפשרויות טיפול שיכולות לסייע לכם להיגמל מכדורי שינה ורבים מהאנשים מצליחים להיעזר בהם ואף להיגמל. מרגישים שאתם מוכנים לגמילה מהסוג הזה? במידה וכן מומלץ לפנות לסיוע באחד ממכוני הגמילה בארץ ולהתחיל טיפול מקיף וייחודי לכם. מכון גמילה "ניקה נגמלים" הוא המקום המתאים ביותר עבורכם, בייחוד במצבכם. אנשי המקצוע יכולים להתאים לכם טיפול, ללוות ולתת לכם יחס אישי וחם לאורך הדרך, עד שתצליחו בהדרגתיות לבצע תהליך של גמילה מכדורי שינה.

  איך להיגמל מכדורי שינה ומדמנציה

  רבים מהאנשים שמשתמשים בכדורי שינה, לא יודעים מה הם התסמינים שיכולים להתפתח בעקבות השימוש. רופאים רבים מדברים על האפשרות שהשימוש בכדורים גורם לדמנציה בצורה הדרגתית וכמעט בלתי נשלטת. גם אם תתחילו תהליך גמילה, עדיין הנזק יהיה כמעט בלתי הפיך. התסמינים של השימוש בכדורים יכולים להיות: אובדן זיכרון לטווח קצר, סיוטים, כאבי ראש, עצבנות וסיכון גדול לדינמציה. איך להיגמל מכדורי שינה? עצם הבנת התסמינים יש רצון אוטומטי בקרב אנשים להתחיל תהליך גמילה. ניתן לבצע אותו לבד ובהדרגה וניתן ואף עדיף לפנות לגורם מקצועי שיעזור לכם לעבור את התהליך באופן מקצועי יותר.

  לא מחכים לרגע האחרון, מתחילים גמילה היום

  גמילה מכדורי שינה יכול לקחת זמן, אך מהרגע שהבנתם איך להיגמל מכדורי שינה, קראתם על התסמינים והאפשרויות של המחלות האפשרויות – אתם מבינים שאין מנוס מלהתחיל גמילה מכדורים בהקדם. רבים מגיעים לשלב הזה, ולעיתים מעדיפים להמשיך להשתמש. אך הגמילה יכולה לשנות את חייכם ולגרום לכם אף להצליח לישון לבד, בעצמכם וללא כל עזר תרופתי.

  לסיכום, מכון גמילה מתרופות מרשם "ניקה נגמלים" בעל ניסיון וידע מקצועי בטיפול באנשים שהתמכרו לכדורי שינה ומסייע להם, באמצעות אנשי מקצוע וטיפול מתאים, להיגמל על הצד הטוב ביותר.

   

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים