צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

  איך להיגמל מהימורים 

  כמות הפעמים שמצאתם את עצמכם בקזינו בחו"ל מהמרים, מוציאים סכומי כסף גדולים, מרוויחים מעט ומפסידים הכל – היא גבוהה. היו זמנים שחשבתם להפסיק, לסגור את הבאסטה ולהגיד "דיי", אבל זה לא קורה. כי התחושות החיוביות של הזכייה הבודדה זכורות לכם היטב, ואתם בטוחים בתוך תוככם שתצליחו שוב אם רק תנסו. מוכר לכם? זוהי תופעה ידועה בקרב מכורים להימורים, הם לרוב מזהים אותה ולמרות הכל, התחושה מנצחת את הההגיון שלהם. איך להיגמל מהימורים? הגמילה היא ללא ספק מותאמת אישית לכל אדם ואדם, וכדי שתוכלו להיגמל על הצד הטוב ביותר, אתם צריכים לפנות למרכז גמילה מקצועי, שיתאים עבורכם את הטיפול המתאים. מרכז גמילה מהתמכרויות "ניקה נגמלים" יכול מאוד להתאים לכם ברגעי ההתמכרות והגמילה. יחד עם אנשי המקצועי השונים, הם יוכלו להתאים לכם טיפול רלוונטי ולהציע לכם לצאת לדרך חיים חדשה ובריאה עבורכם.

   איך להיגמל מהימורים – השלבים

  כל מהמר כפייתי להימורים בוודאי מזהה את השלב הראשון שבו הוא מתלהב מהזכייה. לאחריה הוא ממשיך ואינו מפסיק, למרות הידיעה שאין רווח בתוצאה של ההימור. לכן השלב הראשון שמגיע מיד הוא הרצון לנסות להיגמל לבד. המהמרים מבינים את שורש הבעיה, מצליחים לזהות את הסיבה שבגינה הם התחילו להמר ומה הן התחושות שמניעות אותם. יכול להיות ששלב זה, ייקח זמן אך ברוב המקרים, הוא לא יהיה מלא בהצלחה. איך להיגמל מהימורים בצורה בריאה ונכונה? באמצעות ייעוץ מקצועי, טיפול אישי ומתאים לפי הצורך שלכם. בתהליך הייעוץ והטיפול אתם תצטרכו להימנע באופן מוחלט מהימורים, תפסיקו להוציא כספים מיותרים, תמצאו יותר זמן עם המשפחה ועוד. טיפול מגיע כשלב מצוין לתהליך שאתם מתמודדים איתו, וכדאי מאוד לשקול אותו בשלבים הראשונים אחרי ניסיון ארוכים שלא הצליחו.

  בחירת לווי מקצועי

  איך להיגמל מהימורים? בעזרת לווי מקצועי וטיפול. לעיתים יש מכורים כפייתיים להימורים שאינם מצליחים להיגמל בעצמם. זה קורה המון ובשביל שיהיה אפשר לצאת מתוך המעגל, חשוב לפנות לעזרה. זוהי לא בושה, ההפך. מדובר בצעד בריא ונכון להחלים מההתמכרות.

  לסיכום, מכון גמילה מהימורים "ניקה נגמלים" טיפל בשנים האחרונות במטופלים רבים שהתמכרו להימורים שונים בחייהם והגיעו לקבל טיפול מקצועי, לווי צמוד ועם רצון לחיות חיים חדשים ונקיים מהימורים.

  שתף את המאמר

  התחילו בתהליך השינוי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ אנונימית

   קידום אתרים