לתמיכה וייעוץ ראשוני חינם
סודיות מובטחת

אנחנו יודעים עד כמה קרוביכם חשובים לכם, תנו לנו לדאוג לשלמותם.

 מרכז הגמילה ‘’אחד לאחד ’’ , אשר הוקם במטרה לעזור למכורים, לנפגעי סמים ואלכוהול ועוד.

03-3760499

מבט נוסף

מרכזי גמילה מסמים קלים מאפשרים כיום לאנשים רבים למצוא את הדרך לחיים צלולים ובריאים יותר. את טיפולי הגמילה המנוסה והמקצועיים ביותר ניתן יהיה לאתר במרכז הגמילה "אחד לאחד ". המרכז ממוקם בשכונה איכותית ושקטה בראשון לציון, דבר אשר הופך אותו לנגיש במיוחד ומעניק למטופלים אשר בו את התחושה כי אין הם מנודים מהחברה עקב התמכרותם, אלא רק נמצאים באופן זמני בטיפול אשר יסייע להם להשיב את השליטה על חייהם.

גמילה מסמים קלים
גמילה מקוקאין

מרכז "אחד לאחד " מעניק את שירותי המקצועיים והתמיכה הנדרשת לכל אדם אשר מעוניין בכך. בין הטיפולים השונים שניתן למצוא במקום, נוכל לראות גם טיפול גמילה מקוקאין וסמים אחרים, גמילה מאלכוהול, הימורים ועוד. המרכז הוקם מתוך צורך לספק את המענה המתאים בעבור אנשים רבים אשר מעוניינים לצאת אל מחוץ למעגל ההתמכרות שלהם ולפתוח דף חדש אל עבר חיים נקיים מהסמים.

גמילה מקוקאין – רק במרכז גמילה מקצועי ומנוסה

גמילה מהתמכרויות

כולנו כבר יודעים כי גמילה מהתמכרויות אינה תהליך פשוט. זאת על אחת כמה וכמה בשעה שמדובר על חומרים מסוכנים כמו סמים ואלכוהול או אפילו דפוסי התנהגות אשר עשויות להוביל את המכור למצבים מסכני חיים. טיפול גמילה יהיה הכרחי במצבים האלו ואת הטיפול המקצועי והיעיל ביותר ניתן יהיה למצוא במסגרתו של מרכז "אחד לאחד ". המרכז ממוקם בראשון לציון, בשכונה שקטה אשר תעניק למכורים את הסביבה הבטוחה והרגועה בו יוכלו להתמקד בהחלמתם בפרטיות מלאה.

גמילה מהתמכרויות
גמילה מהימורים

חשוב להבין כי ההתמכרות להימורים הינה כבר כמעין נגע חברתי מסוכן אשר עשוי להשתלט על חייהם של אנשים רבים. מרכז "אחד לאחד " מעניק בין היתר גם טיפולי גמילה מהימורים בעבור כל אדם אשר זקוק לטיפול זה. המרכז הוקם מתוך רצון לספק את המענה המתאים ביותר בעבור צורך שהופיע בקהילה. המרכז מציע טיפולים בהתמכרויות שונות, לרבות סמים אלכוהול, ועושה זאת בעזרתו של צוות מקצועי ומיומן הכולל אנשי הטיפול, רופאים פסיכיאטרים – נרקולוגים, עובדים סוציאליים, מדריכים, יועצים ומתנדבים הפועלים למען המטופלים וקרוביהם.

ההבדל העיקרי בין התמכרות לסמים לעומת התמכרות לאלכוהול, היא שאלכוהול הינו חוקי בישראל. משקאות אלכוהוליים נמכרים בכל חנות מכולת, הנגישות הקלה מאפשרת שימוש גם בקרב צעירים מתחת לגיל 18, המצליחים לרכוש אותם בדרכים שונות על אף החוק האוסר זאת. צריכה של אלכוהול באופן לא מבוקר עלולה להוביל להתמכרות, ממש בדומה לסמים קשים.

הנזקים לגוף ולנפש

אצל המכורים לאלכוהול הנזק לעיתים מתגלה במלוא עוצמתו בשלב מאוחר של ההתמכרות, לכן גמילה מאלכוהול במקרים רבים הופכת למאתגרת במיוחד. הדבר עלול לקרות עקב תחושת שליטה שגויה שהמכור עלול להרגיש לגבי הרגלי השתייה שלו, בעוד גופו כבר הפך תלוי לחלוטין ונגרמו לו נזקים גופניים, ואז הוא אינו מכיר בקיומה של הבעיה וההחלמה מתעכבת. כשקהות חושים בחסות האלכוהול נחשבת בתרבות שלנו לבילוי, היא הופכת ללגיטימית גם בהתמודדות עם עצב ומשבר, ובכך הנזקים שהמשקאות הללו מסבים לגוף עלולים להיעלם מהעין החברתית.

דברים שכדאי לדעת על גמילה מאלכוהול

  בוא לעשות שינוי
  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם*
  * סודיות מובטחת
  לייעוץ חינם

   ‎03-3760499
   שלח הודעה
   Whatsapp
   Facebook
   Messenger