לתמיכה וייעוץ ראשוני חינם
סודיות מובטחת

אנחנו יודעים עד כמה קרוביכם חשובים לכם, תנו לנו לדאוג לשלמותם.

 מרכז הגמילה ‘’אחד לאחד’’ , אשר הוקם במטרה לעזור למכורים, לנפגעי סמים ואלכוהול ועוד.

03-3760499

טיפול בהתמכרויות ע"י מיטב המומחים אחד לאחד - נפרדים מההתמכרות

מבט נוסף
טיפול בהתמכרויות ע"י מיטב המומחים אחד לאחד - נפרדים מההתמכרות

טיפול בהתמכרויות

טיפול בהתמכרויות – מרכז גמילה אחד לאחד

טיפול בהתמכרויות זהו תחום מאוד רגיש, לכן, רוב האנשים שנתקלים בבעיית טיפול בהתמכרויות אצל קרוביהם, הרבה פעמים נכנסים לבלבול וחוסר וודאות. עובדה שבן אדם קרוב אלייך, התחיל להשתמש בסמים או אלכוהול בכמויות מופרזות, מביא למצב של התנגדות, חוסר רצון להאמין בכך. אך ברוב המקרים, ההורים, המשפחה, הקרובים, מגלים את העובדה של שימוש בסמים או אלכוהול, יחסית בשלב מאוחר, כאשר השימוש בשלבים מתקדמים. זה קורה בגלל כמה סיבות והעיקרית מביניהם זה חוסר ידע וחוסר ניסיון בלזהות מצבי סיכון, לזהות סימני שימוש, לאו דווקא סימנים פיזיים, אלה שינויים בהתנהגות. הסיבה השנייה, זה המשפט אולי הכי פופולארי, "אצלי במשפחה זה לא יכול לקרות", שאננות זו, הרבה פעמים מביא למצבים קשים של גילוי מאוחר.

אולי כאן נאכזב ונאמר שזה יכול לקרות בכל משפחה. לפי נתונים סטטיסטים אפשר לראות שהמשפחה מזהה את השימוש אצל קרוביהם בין השנה השנייה לשלישית של שימוש אקטיבי. וכאן קורה דבר שחשוב מאוד לשים לב אליו, מבחינת משפחה, השימוש אצל אותו אדם התחיל רק עכשיו, אבל מבחינת האדם המשתמש, הוא נמצא כבר עמוק בשימוש. ניתן לייחס שימוש לכל סוגי הסמים, אם זה חשיש, מריחואנה, כדורי אקסטזי, LSD, הרואין, קוקאין ועוד הרבה אחרים.

טיפול בהתמכרויות וקבלת עזרה

לכן, אם וכאשר ישנו זיהוי וודאי, של שימוש בסמים אצל קרוביכם, לא לחכות, ולא לנסות לפתור את הבעיה באמצעים חינוכיים טיפול בהתמכרויות . קודם כל, חייבים לפנות לייעוץ של מומחים טיפול בהתמכרויות . גם אם זה נראה מאוד קשה, ואין רצון לחשוף את הבעיה, בכל זאת, עשו זאת. חשוב להבין, שימוש בסמים לא קורה סתם, גם התמכרות היא מחלה קשה, שהטיפול שלה הוא ארוך וחייב להתבצע על-ידי אנשי מקצוע מוסמכים. אנו יודעים, עד כמה קשה התמודדות זו, לא רק למכור עצמו, אלה גם לסביבתו, אך התמודדות אמיצה, עם תמיכה והכוונה נכונה, יכולה להוביל לשינוי בחיים ולהחזיר את האדם לחיים ללא השימוש בסמים ואלכוהול.

"אחד לאחד " הינו מרכז גמילה אשר מיועד להענקת טיפול בהתמכרויות לכל אדם אשר זקוק לו, זאת בין אם מדובר על התמכרות לסמים, אלכוהול או אפילו הימורים. אם גם אתם או האנשים היקרים לכם מצאו את עצמם מתמודדים עם התמכרות אשר פוגעת בשגרם יומם ובחיים, הרי שהצעד הנכון ביותר לבצע יהיה פניה אל מרכז גמילה שיוכל לסייע בניקוי הגוף מהחומרים המזיקים והענקת מנגנוני ההתמודדות עם קשיי היום יום, כך שהאדם לא ייפול שוב אל תוך מעגל ההתמכרות.

טיפול בהתמכרויות מסוגים שונים

חשוב מאוד להבין כי ההתמכרויות עשויות להיות שונות ומגוונות, זאת לאור האופי השונה של בני האדם והנטייה שלכם להתחבר לחומרים או דפוסי התנהגות שונים. מרכזי הגמילה אשר מציעים טיפול בהתמכרויות מקפידים על התאמת הטיפול בצורה מדויקת, זאת על מנת שכל מכור יוכל לקבל את הטיפול המתאים והיעיל ביותר בעבורו.

 • התמכרות לסמים – קיימים סוגים שונים של סמים אשר בעלי השפעה שונה על הגוף, כאשר בסופו של דבר כולם יכולים להיות ממכרים ולשאוב את האדם אל מעגל הסמים ממנו קשה מאוד לצאת באופן עצמאי. מטרת הטיפול בהתמכרות זו היא לגמול את המכור משימוש בסם, זאת תוך קבלת טיפול פסיכותרפי מתאים.
 • התמכרות לאלכוהול – על אף העובדה כי הוא נוכח בחיינו במצבים רבים, הרי שגם חומר זה עשוי להיות ממכר בצורה רבה. התמכרות זו עלולה להוביל לאובדן שליטה, פגיעה בבריאות ובתפקוד היומיומי. גמילה מחומר זה מלווה בתסמינים קשים ועל כן מומלץ לבצע אותו בליווי צמוד של צוות רפואי מיומן.
 • התמכרות להימורים – חשוב להבין כי ניתן גם להתמכר לדפוסי התנהגות מזיקים, כמו ההימורים. הריגוש והבידור עשוי להשתלט על חייו של האדם ולהביא אותו למצב כלכלי מעורער תוך שעדיין קיימת תחושת ריקנות גדולה.

פותחים דף לחיים חדשים

מרכז "אחד לאחד " ישמח לעמוד לשירותכם בכל ולספק את הטיפולים הנחוצים על מנת שאתם או האנשים היקרים לכם יוכלו להתמודד בהצלחה עם ההתמכרות שלכם ולפתוח דף חדש לחיים בריאים יותר ונטולי התמכרויות.

טיפול בהתמכרויות ע"י מיטב המומחים אחד לאחד - נפרדים מההתמכרות

  בוא לעשות שינוי
  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם*
  * סודיות מובטחת
  לייעוץ חינם

   ‎03-3760499
   שלח הודעה
   Whatsapp
   Facebook
   Messenger