לתמיכה וייעוץ ראשוני חינם
סודיות מובטחת

אנחנו יודעים עד כמה קרוביכם חשובים לכם, תנו לנו לדאוג לשלמותם.

 מרכז הגמילה ‘’אחד לאחד’’ , אשר הוקם במטרה לעזור למכורים, לנפגעי סמים ואלכוהול ועוד.

03-3760499

גמילה מאלכוהול אחד לאחד  ‎03-3760499

מבט נוסף
גמילה מאלכוהול אחד לאחד  ‎03-3760499

דברים שכדאי לדעת על גמילה מאלכוהול

 

ההבדל העיקרי בין התמכרות לסמים לעומת התמכרות לאלכוהול, היא שאלכוהול הינו חוקי בישראל. משקאות אלכוהוליים נמכרים בכל חנות מכולת, הנגישות הקלה מאפשרת שימוש גם בקרב צעירים מתחת לגיל 18, המצליחים לרכוש אותם בדרכים שונות על אף החוק האוסר זאת. צריכה של אלכוהול באופן לא מבוקר עלולה להוביל להתמכרות, ממש בדומה לסמים קשים.

הנזקים לגוף ולנפש

אצל המכורים לאלכוהול הנזק לעיתים מתגלה במלוא עוצמתו בשלב מאוחר של ההתמכרות, לכן גמילה מאלכוהול במקרים רבים הופכת למאתגרת במיוחד. הדבר עלול לקרות עקב תחושת שליטה שגויה שהמכור עלול להרגיש לגבי הרגלי השתייה שלו, בעוד גופו כבר הפך תלוי לחלוטין ונגרמו לו נזקים גופניים, ואז הוא אינו מכיר בקיומה של הבעיה וההחלמה מתעכבת. כשקהות חושים בחסות האלכוהול נחשבת בתרבות שלנו לבילוי, היא הופכת ללגיטימית גם בהתמודדות עם עצב ומשבר, ובכך הנזקים שהמשקאות הללו מסבים לגוף עלולים להיעלם מהעין החברתית.

המהמורות בדרך אל ההחלמה

המכורים לאלכוהול נוטים להכחיש את ההתמכרות שלהם ולא לראות בהרגלי צריכת האלכוהול שלהם בעיה כלשהיא. "אחד לאחד " כמרכז גמילה ייחודי לטיפול בהתמכרויות, מציע בין היתר גם תהליך ייחודי של גמילה מאלכוהול באופן הדרגתי. שלבי הטיפול חייבים לכלול, מלבד הגמילה הפיזית ושחרור מהתלות הגופנית בשתייה, גם טיפול נפשי שבמהלכו יש ללמד את האדם המכור, כיצד לסמוך על עצמו ולהפסיק לברוח, להתמודד בכוחות עצמו עם אתגרי החיים.

איך מקבלים עזרה

"אחד לאחד" הוא מרכז גמילה ייחודי, המעסיק צוות שמתמחה בטיפול בהתמכרויות. תהליך גמילה מאלכוהול הוא אישי, מורכב ומלווה באתגרים פיזיים ונפשיים. במרכז ניתן לקבל טיפול רפואי ותמיכה רגשית ההכרחית להצלחה בגמילה- עובדים סוציאליים ומדריכים העובדים לצד הרופאים המומחים, יעניקו את כל הכלים הדרושים לאדם הזקוק לעזרה על מנת לטפל בהתמכרות שלו. אם אתם או הקרובים אליכם מתמודדים עם בעיית שתייה ומעוניינים לקבל עזרה מקצועית, פנו בהקדם 077-2202565.

גמילה מאלכוהול אחד לאחד  ‎03-3760499

  בוא לעשות שינוי
  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם*
  * סודיות מובטחת
  לייעוץ חינם

   ‎03-3760499
   שלח הודעה
   Whatsapp
   Facebook
   Messenger