לתמיכה וייעוץ ראשוני חינם
סודיות מובטחת

אנחנו יודעים עד כמה קרוביכם חשובים לכם, תנו לנו לדאוג לשלמותם.

 מרכז הגמילה ‘’אחד לאחד ’’ , אשר הוקם במטרה לעזור למכורים, לנפגעי סמים ואלכוהול ועוד.

03-3760499

גמילה מהימורים אחד לאחד - מרכז גמילה להימורים

מבט נוסף
גמילה מהימורים אחד לאחד - מרכז גמילה להימורים

גמילה מהימורים

חשוב להבין כי ההתמכרות להימורים הינה כבר כמעין נגע חברתי מסוכן אשר עשוי להשתלט על חייהם של אנשים רבים. מרכז "אחד לאחד " מעניק בין היתר גם טיפולי גמילה מהימורים בעבור כל אדם אשר זקוק לטיפול זה. המרכז הוקם מתוך רצון לספק את המענה המתאים ביותר בעבור צורך שהופיע בקהילה. המרכז מציע טיפולים בהתמכרויות שונות, לרבות סמים אלכוהול, ועושה זאת בעזרתו של צוות מקצועי ומיומן הכולל אנשי הטיפול, רופאים פסיכיאטרים – נרקולוגים, עובדים סוציאליים, מדריכים, יועצים ומתנדבים הפועלים למען המטופלים וקרוביהם.

מה שחשוב לדעת על תהליך גמילה מהימורים

לאור העובדה כי ההתמכרות משמעותה פיתוח תלות גופנית או נפשית לחומר או מנהג מסוים, הרי שתהליך הגמילה נועד לשבור את התלות הזו באמצעים שונים, כך גם בעת גמילה מהימורים.

 • חשוב להבין כי המקור להתמכרות הינו תלות עמוקה בצורך בריגוש, דבר אשר עשוי להביא לתוצאות הרסניות. על מנת להתמודד עם ההתמכרות יהיה על המכור להכיר בצורך זה ולמצוא את דרכי ההתמודדות עימו על מנת שלא יפנה בשנית להימורים.
 • זכרו כי שליטה בדחפים שלנו הינה משימה מאתגרת בעבור כל אדם, ובשעה שמדובר על התמכרות להימורים הדבר נהיה קשה ומאתגר הרבה יותר.
 • על מנת להתמודד בהצלחה עם תהליך הגמילה מהימורים על המטופל יהיה לקבל תמיכה רבה הן, מהצוות המטפל בו והן מחבריו בטיפול הקבוצתי.
 • לאור עובדה כי תופעת ההימורים הינה נגע חברתי, יהיה על המכור לשעבר לרכוש כלים להתמודד עם העולם אשר יאפשרו לו להיתמך בצורה הנכונה והבריאה גם בשעה שמופיעים קשיים או שהשגרה מתחילה לשחוק.

מתנתקים מדפוסי ההימורים

מרכז "יד ההצלה" פותח את שעריו בעבור כל אדם אשר מצא כי ההימורים השתלטו על חייו. מרכז גמילה מקצועי זה יעמיד לרשות מטופליו את כל הכלים והטיפולים המתאימים ביותר למצבם ולאופי שלהם. צרו קשר עוד היום עמנו והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע אודות השלבים השונים של תהליך הגמילה מהימורים.

החשיבות של גמילה מהימורים

אחת הבעיות הבולטות ביותר של כל התמכרות – זה העובדה שהמכור לא מבין את חומרת מצבו. ופעמים רבות קיימת נטייה להמעיט בחשיבות של ההתמכרות להימורים. אך בפועל, מדובר בתופעה קשה שעשויה להביא להרס חיי אדם, אובדן כל בסיס כלכלי והרס משפחות. הימורים יכולים להיות חוקיים לגמרי: דוגמת מילוי לוטו, טוטו, או מסחר מניות באינטרנט (פעילות שללא הידע המתאים מהווה הימור לכל דבר). החוקיות של הפעילויות האלה הופכת אותן למסוכנות עוד יותר, ונדרש טיפול מעמיק ביותר על מנת שהאדם לא ייפול לאותו הבור לאחר סיום התהליך.

מרכז גמילה להימורים – כיצד הוא פועל?

על מנת להיגמל מהימורים, לא תמיד מספיק להבין שצריך להפסיק. חשוב מאוד להקדיש תשומת לב מספקת לנושא – מדוע הצורך הזה התעורר מלכתחילה? רק כך ניתן למנוע את החזרה של אותו הסיפור וליצור תנאים מספקים לבנייה מחודשת של החיים שעבדו עקב ההשקעה של כסף, זמן ומאמצים בתחום ההימורים. מרכז הגמילה "אחד לאחד " נועד להיות כתף תומכת לכל אחד מהמטופלים לא רק במהלך הטיפול, אלא גם לאחר מכן. המרכז מציב רף גבוה לטיפול מוצלח בהתמכרויות מכל הסוגים ומעניק את האפשרות לעבור טיפול קרוב לבית, מבלי להרגיש מנותק ואבוד. השילוב של טיפולים רפואיים במידת הצורך, לצד טיפולים פסיכולוגיים וקוגנטיביים מאפשרים להשיג את התוצאות הטובות ביותר, והצוות האדיב והתקיף במידת הצורך עושה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

מתי יש לבצע גמילה

אחת מההחלטות החשובות ביותר שיש לבצע בהקשר של התמכרות להימורים – זה ההחלטה שמדובר בבעיה אמיתית הדורשת גמילה וטיפול. באופן טבעי, האדם עצמו לעולם לא יודה בכך, לכן המשימה הזאת נופלת על כתפי האנשים סביבו. בכל מצב של חשש או חשד להתמכרות, יש לפנות למרכז הגמילה "אחד לאחד " לייעוץ ובדיקה מעמיקה של המצב. צרו קשר עוד היום!

גמילה מהימורים אחד לאחד - מרכז גמילה להימורים

  בוא לעשות שינוי
  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם*
  * סודיות מובטחת
  לייעוץ חינם

   ‎03-3760499
   שלח הודעה
   Whatsapp
   Facebook
   Messenger