לתמיכה וייעוץ ראשוני חינם
סודיות מובטחת

אנחנו יודעים עד כמה קרוביכם חשובים לכם, תנו לנו לדאוג לשלמותם.

 מרכז הגמילה ‘’אחד לאחד’’ , אשר הוקם במטרה לעזור למכורים, לנפגעי סמים ואלכוהול ועוד.

03-3760499

גמילה מאלכוהול קל יותר לעבור עם אחד לאחד מרכז גמילה מאלכוהול

מבט נוסף
גמילה מאלכוהול קל יותר לעבור עם אחד לאחד מרכז גמילה מאלכוהול

גמילה מאלכוהול

תהליך גמילה מאלכוהול אינו פשוט ועשוי להציב קשיים בדרכו של המכור, אך בשעה שתעזרו במרכז "אחד לאחד " הרי שתוכלו לקבל את הסיוע הדרוש על מנת להתמודד עם תהליך הגמילה בהצלחה, זאת בבחינת הגמילה הפיזיולוגית והנפשית גם יחד. המרכז הוקם מתוך מטרה לספק את המענה המתאים ביותר לצורך שהתעורר באוכלוסייה. לאורך שנות פעילותו העניק את שירותיו המקצועיים לאינספור מטופלים מרוצים אשר עברו את התהליך וכיום מתרחקים מן המשקה החריף אשר פגע באיכות חייהם במשך זמן כה רב.

גמילה מאלכוהול – אומרים לא לטיפה המרה

נדמה כי האלכוהול היה מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מחייהם של בני האדם. גם כיום נוכל לראות כי צריכת האלכוהול עולה בחגים, אירועים משפחתיים וחברתיים, טקסים דתיים ועוד. על אף העובדה כי קיימים מחקרים שמוכיחים כי צריכתה של כוס יין מפעם לפעם יכולה לסייע למצב הבריאותי ולשיפור מצב הרוח, הרי שצריכה מופרזת ובתדירות גבוהה של משקאות אלו עלולה לגרום להתמכרות קשה ותופעות פיזיולוגיות ונפשיות קשות.

על מנת להתמודד בצורה הנכונה עם גמילה מאלכוהול, יהיה על המכור לפנות אל מרכז גמילה מקצועי ומנוסה. זאת לאור העובדה כי שלב הגמילה הפיזית מהטיפה המרה עלול להיות מלווה בחרדות, התכווצויות שרירים, כאבים ואף הזיות. מסגרת ברורה ומוגדרת אשר כוללת ליווי צמוד של אנשי טיפול, צוות רפואי ועובדים סוציאליים, תהיה זו אשר תעניק למכור את המרחב הבטוח והמוגן בו יוכל להתנקות מחומר פסיכו אקטיבי זה.

תהליך מותאם באופן אישי

ההתמכרות לאלכוהול הינה מורכבת ועמוקה ועל מנת לטפל בה בצורה הנכונה, מרכז "אחד לאחד " יבנה בעבור האדם המכור תכנית טיפול המותאמת לצרכיו וקשייו באופן אינדיבידואלי. יתרונותיה של תכנית שכזו יהיו העובדה כי כל שלב יעניק את המענה המתאים ביותר בעבור הקושי עימו מתמודד המכור. זאת בין עם בשלב הגמילה הפיזית או בשלבים המתקדמים יותר של תהליך הגמילה הנפשית.

גמילה מאלכוהול במרכז "אחד לאחד "

טיפול גמילה מאלכוהול מתבסס ברובו על אותם עקרונות הטיפול כמו הטיפול בנפגעי סמים, אך בכל זאת אפשר למצוא כמה גמילה מסמים ואלכוהול הבדלים, המטופלים מתאפיינים באופן שונה. אלכוהוליסטים, הם אנשים בדרך כלל, יותר מבוגרים, מגיעים עם רקע עשיר יותר של קריירה מקצועית, לרוב אנשים משכילים, ומבוססים כלכלית, אפשר לראות מטופלים המגיעים אלינו, אשר נמצאים במעגל עבודה, דבר שמקשה עליהם לקבל טיפול באשפוז, אך כאן חייבים לעשות בחירה, ולעשות סדר עדיפויות.

גמילה מסמים ואלכוהול גמילה מאלכוהול והטיפול באנשים הסובלים מאלכוהוליזם, מתבצע במרכז שלנו על בסיס יום יומי כבר שנים. אנשים הסובלים מהתמכרות לאלכוהול סובלים מהרבה תופעות הנגרות כתוצאה משתיית אלכוהול מרובה מבין אלו אנו יכולים לציין ירידה בזיכרון, קשב וריכוז, חוסר יכולת לנהל חיי משפחה ולהתמיד בעבודה, פגיעה במערכת העצבים ההיקפית, אלימות פיזית ועוד

גמילה מסמים ואלכוהול כל מטופל מגיע אלינו עם בעיה דומה, אך הדרך לטפל בכל אחד היא שונה, על מנת להתאים טיפול מאלכוהול בצורה נכונה ביותר, המטופל נמצא בפיקוח צמוד של אנשי מקצוע, אשר עוקבים אחרי תהליך גמילה מאלכוהול, תגוגות של המטופל, התמודדות שלו עם הגמילה, ההבנה שלו לשיטות טיפוליות.

כל זאת מתאפשר לנו כמובן אך ורק באשר המטופל יצא ממצב של שיכרות, וסיום עד תומו את הטיפול התרופתי.

 

 

גמילה מאלכוהול קל יותר לעבור עם אחד לאחד מרכז גמילה מאלכוהול

  בוא לעשות שינוי
  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם*
  * סודיות מובטחת
  לייעוץ חינם

   ‎03-3760499
   שלח הודעה
   Whatsapp
   Facebook
   Messenger